چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

سررسید چیست؟

سررسید چیست؟

سررسید چیست ؟

 

سررسید یا سالنامه کتابچه ای است که در صفحات آن اطلاعات تاریخ روزهای یک یا چند سال در فرمت های متفاوت در صفحات مختلف آن جهت استفاده کاربران درج و چاپ می شود .

 

سررسید

 

انواع تاریخ نگاری در سررسید

 

 

سررسید های روزانه جمعه جدا  : که در آن هر روز از تاریخ در یک صفحه جداگانه درج و چاپ می شود. این نوع سالنامه برای افرادی که نیازمند جای بیشتری برای ثبت و یادداشت کردن مطالب خود در سررسید هستند کاربرد بیشتری دارد .

 

سررسید های دو روزه : در هر صفحه از سررسید های دو روزه اطلاعات مربوط به دو روز از تاریخ درج و چاپ می شود ، اما بخاطر نحوه فرم بندی و زیبایی دیزاین روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه آن را در یک صفحه قرار می دهند.

 

سررسید های هفتگی : در هر دو صفحه روبروی این سالنامه یک هفته از تاریخ درج و چاپ می شود. این نوع سررسید برای کسانی مناسب است که بخواهند از صفحه های تکملی ماننده صفحات دفتر یادداشت ، برنامه های سفر، شیت های ترسیم، کارهای در دست اقدام،اطلاعات مهندسی و غیره در سالنامه خود استفاده کنند .

 

سررسید های ماه شمار : نحوه صفحه بندی سالنامه های ماه شماره به صورت هر ماه در یک صفحه یا دو صفحه روبروی هم می باشد. اصولا چنین سررسید هایی در جلد های ارگانایزر همراه با صفحات یادداشت ، شیت ترسیم، اطلاعات مهندسی، برنامه روزانه ، کارهای در دست اقدام و غیره ارائه می گردد.

 

 

شرکت چاپیون با قریب به دو دهه سابقه طراحی و تولید سررسید، سالنامه و تقویم با تجربه تولید برای برند های معتبر یکی از تولید کنندگان مطرح در ضمینه تولید این محصولات است که شما سروران گرامی میتوانید با خیالی آسوده کارهای تولید خود را به آن بسپارید

چاپیون، حرفه ای در طراحی و تولید سررسید و تقویم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 20 =