چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

کارت های اسکرچ

کارت اسکرچ

کارت اسکرچ  یا cratch card  به کارتهایی می گویند که دارای اطلاعات متغیر پوشیده شده با مواد قابل خراش یا لیبل است . این کارت ها در موارد بسیاری مورد استفاده می‏گیرد‏‏، از جمله این موارد می توان به کارت های اپل آی دی، کارت شارژ تلفن همراه ،کارت های قرعه کشی محصولات ، کارت اصالت کالا ، کارت های گارانتی ، کارت اصالت نرم افزاری و … اشاره کرد.

 کارت های اسکرچ  این قابلیت را دارند که اطلاعات زیر لایه اسکرچ را تا زمان از بین رفتن این لایه مخفی نگه دارند . این قابلیت، این نوع کارت ها را تبدیل به ابزار مناسبی برای قرعه کشی کرده است و چرا که اطلاعات کارت تا زمانی که اسکرچ آن پاک نشود نا معلوم است .

اسکرچ، پوششی بر روی جاهای خاصی از محصول چاپی است. اسکرچ معمولا فقط قسمتهای خاصی از محتوا را در بر می گیرد مثل اعداد روی کارت های قرعه کشی یا اعداد متوالی یا اسم ها و یا بارکد ها و برای دیده شدنشان باید آن را با لبه سکه یا ناخن و یا چیزی مشابه آن خراشید. به عبارت دیگر چاپ اسکرچ در واقع مهر و موم اطلاعات کار شماست.

چاپ کارت اسکرچ

در تولید کدهای مورد استفاده درکارت های اسکرچ با توجه به اهمیت این موضوع باید در نظر داشت که کدها بصورت رندوم و عدم تکراری بودن یک کد تولید گردد، از این رو متخصصین ما با امکان تولید انواع کدهای متغییر که ترکیبی از اعداد و حروف توسط نرم افزار طراحی کد برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده هستند.

مجموعه چاپیون یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی، چاپ و تولید انواع کارت های اسکرچ است .