چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

چاپیون
طراحی و تولید دفاتر یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

مرکز تخصصی چاپیون با سال ها تجربه در امر طراحی و تولید انواع نوت بوک و دفترهای یادداشت در نظر دارد درراستای افزایش بازدهی و هدفمند سازی تبلیغات شما عزیزان، با ارائه جدیدترین مدل ها و طرح های دفترهای یادداشت اختصاصی در جهت همکاری با موسسات و شرکت ها در ضمینه چاپ دفتر یادداشت تمام اختصاصی اقدام نماید.

همانگونه که مستحضرهستید منظور از تولید و چاپ دفتر یادداشت اختصاصی ، لحاظ کردن تمامی موارد و خواسته های مشتریان در تمامی قسمت ها اعم از طرح جلد ، پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب ، صفحات رنگی اولیه به صورت گلاسه و مهمتر از همه قرار دادن متن و محتوای داخلی بر اساس نظر و سلیقه شما مشتریان عزیز است.

چاپیون، حرفه ای در طراحی و تولید یادداشت اختصاصی و نوت بوک، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

 

تماس سریع

  +98 912 627 8390

 +98 21 2231 1862

  info [AT] chapioon.com

انواع دفتر یادداشت:

دفترچه یادداشت خبرنگاری

یادداشت خبرنگاری

با وجود پیشرفت دنیای دیجیتال و نقش پررنگ موبایل در حفظ یادداشت ها، هنوز هم دفترچه یادداشت در بین افراد، دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان طرفداران زیادی دارد. معمولا دانش آموزان از دفتر های یادداشت مشق استفاده می کنند، اما دانشجویان و کارمندان برای یادداشت برداری و نوشتن مطالب مهم از دفترچه یاداشت های دیگر استفاده می کنند.

در بین این یادداشت ها نوعی دفترچه  وجود دارد که به آن یادداشت خبرنگاری می گویند . یادداشت های خبرنگاری در سایز های مختلف تولید می شوند که معمول ترین آنها عبارتند از: پالتویی بلند با سایز 12 در 22  و جیبی با سایز 10 در 15  در این نوع یادداشت که معمولا عطف کار بر روی عرض محصول قرار دارد و با کش نگه دارنده بسته می ماند .

5/5

دفترچه یادداشت کش بست

دفتر یادداشت کش دار

این نوع دفترچه یادداشت معمولا با جلد های سخت تولید می شوند . که در تولید آن برای بسته ماندن جلد کتاب از یک کش نگه دارنده استفاده می شود .  این یادداشت ها می توانند در سایز های مختلف و صفحات داخلی متنوع تولید شوند .

در اقلام داخل این یادداشت ها می توان از صفحات یادداشت، برنامه های سفر، چک لیست های روزانه، دفتر حساب و … استفاده کرد .

در انتهای می توان از پاکت های داخل جلد نیز برای نگهداری مدارک در این یادداشت استفاده نمود.

5/5

دفترچه یادداشت سیمی و کلاسوری

یادداشت فنری

دفاتر یادداشت سیمی 

5/5

اقلام قابل درج در دفترچه یادداشت

در دفاتر یادداشت می توان از صفحات یادداشت، برنامه روزانه و هفتگی، برنامه سفر، کارهای در دست اقدام، دفتر حساب، دفتر تلفن، نقشه مترو ، تلفن های ضروری و غیره استفاده نمود .

اطلاعات تماس:

  +98 921 0052915

 +98 21 26146210

  info [AT] chapioon.com