چاپیون، تولید کننده سررسید، سالنامه و ساخت جعبه های مقوایی، هاردباکس

تولید جعبه فست فود

طراحی ، چاپ و تولید انواع جعبه پیتزا در سایز های پیتزا پیکو، یک نفره، دو نفره، ایتالیایی و خانواده با مقوای یک تکه بهداشتی کرافت نخودی و سفید. با قابلیت چاپ از یک رنگ تا ۴ رنگ افست و سیلک اسکرین

هاردباکس

هاردباکس دو تکه

جعبه ای با ساختار دو تکه است که از تکه زیرین یا کفه و تکه درب به صورت تفکیکی ساخته می شود .
معروف ترین در بین جعبه های سخت است . در بین کاربران به این نوع هاردباکس پیراهنی نبز می گویند .
اینجا کلیک کنید
هاردباکس مگنتی

هاردباکس مگنتی

از یک باکس اصلی و یک جلد که به شکل جلد کتاب کل جعبه را در خود جای می دهد تشکیل می شود .
در این نوع هاردباکس بنا به نیاز و بسته به سایز از دو یا چهار عدد آهنربا برای نگه داشتن درب استفاده می شود.
اینجا کلیک کنید
هاردباکس سه تکه

هاردباکس سه تکه

نوعی دیگری از جعبه سخت است که از دوتکه بهم چسبیده به عنوان محفظه اصلی و یک تکه که درب هاردباکس است تشکیل می شود .
نوع جذاب تراز هارباکس پیرهنی است .
اینجا کلیک کنید

اهمیت تولید هاردباکس

محصولی که در جعبه قرار می گیرد، بدون در نظر گرفتن نوع آن، قطعا از ارزشی بالاتر نسبت به سایر محصولات مشابه برخوردار خواهد شد. همچنین، هارد باکس به دلیل داشتن روکش هایی با مواد پروپیلن، تا حد بالایی ضد آب و رطوبت است و توانایی حفظ شکل و ظاهر در شرایط مرطوب یا گرم را نیز دارد. این امکان قطعا برای جعبه های مقوایی معمولی وجود ندارد.

 همچنین، شما می توانید با چاپ روکش مورد نظر خود به صورت تمام رنگی و درخواست استفاده از آن روکش برای تولید هارد باکس مورد نظرتان، جلوه خاصی به محصول خود ببخشید و ارزش خرید آن را چندین برابر کنید.جعبه

کیفیت هاردباکس های چاپیون

جعبه های ما جز بهترین و با کیفیت ترین جعبه های تولیدی در ایران می باشد. ما با داشتن مشتریانی از سراسر ایران می توانیم پاسخ گوی تمامی نیاز های شما به انواع جعبه باشیم. در تولید جعبه مورد نظرتان از نظر اندازه، رنگ و طرح روکش و تعداد هیچ محدودیتی ندارید. و چه چیزی بهتر از این؟ یک مجموعه تولیدی آماده به کار، متعهد، دقیق و حرفه ای در اختیار شماست.

تولید هاردباکس

نیاز به هاردباکس

هارد باکس بهترین انتخاب برای هر نوع محصولی است. ارزش جعبه سخت به قدری بالاست که به خودی خود ارزش دارد. به نیاز بالای بازار به جعبه سخت یا همان هارد باکس در موقعیت ها و مناسبت های خاص مانند تولد ها، جشن ها، روز عشاق یا همان ولنتاین، اعیاد و غیره دقت کنید. نگرانی بازار محصول نیست. بیشتر همگی نگران جعبه ای هستند که قرار است آن هدیا در آن قرار بگیرد.

 پس هارد باکس به خودی خود یک محصول محسوب می شود که ارزش دارد. حال در نظر بگیرید اگر محصول خود را در جعبه سخت ارائه دهید مانند این است که به مشتری خود چنان خدمات خوبی ارائه داده اید که مانند یک هدیه آن را دریافت می کند. 

جعبه سخت

در صورتی که می خواهید در مورد تولید هارد باکس تصمیم درستی بگیرید، باید پیش از هر چیز کاربرد آن ها را مشخص کنید. همچنین می توانید از کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی بگیرید. کافی است اطلاعاتی از قبیل نوع کالا، جنس و کالای خود را برای ما بفرستید تا باقی کارها را برایتان انجام دهیم. تیم طراحی چاپیون می‌تواند متناسب با نیاز و خواسته شما بهترین هارد باکس های اختصاصی را به شما ارائه دهد.

هاردباکس
هارد باکس ها یک محصول مقاوم و شیک در بسته بندی ها به حساب می آید که با طراحی مناسب، دارای بار گرافیکی و زیبایی منحصر به فردی می شود.
 هارد باکس در بسته بندی مواد غذایی ، انواع شیرینی و شکلات ، محصولات صادراتی ، انواع کالاهای فانتزی ، کیف و کفش و لباس و محصولات الکترونیک محبوبیت فراوانی دارد.  با توجه به افزایش رقابت و نیاز به بهبود کیفیت بسته بندی نمی توان مرزی برای حضور هارد باکس در عرصه بسته بندی شناخت.

 

تولید جعبه فست فود

طراحی ، چاپ و تولید انواع جعبه پیتزا در سایز های پیتزا پیکو، یک نفره، دو نفره، ایتالیایی و خانواده با مقوای یک تکه بهداشتی کرافت نخودی و سفید. با قابلیت چاپ از یک رنگ تا ۴ رنگ افست و سیلک اسکرین