چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک به روندی گفته می شود که باعث بهتر دیده شدن محتوا حرفه ای اعم از طراحی حروف، تصویرسازی، عکاسی و چاپ می شود. و شامل شاخه های زیادی مانند تصویر سازی، آرم و نشانه، تایپوگرافی، صفحه آرایی، طراحی حروف، خطاطی ، نقاشی و غیره می شود

طراحان گرافیک

طراحان گرافیک، عناصر بصری را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری و یا به صورت دستی ایجاد می کنند. و با این کار ایده های خود را پیاده می کنند و در مسیر اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبان و زیبا نمودن دنیای اطراف خود عمل می کنند. آنها طراحی و توسعه هویت بصری شرکت ها و موسسات و کسب و کار های بزرگ و کوچک در اختیار دارند. خلق یک دنیایی زیبا از رسالت های طراحان گرافیک است.
chapioon

آرم و لوگو

لوگو  یا آرم یک نشانه‌ی گرافیکی است که می تواند متشکل از نوشته ، تصویر یا شکل باشد و حتی می تواند از همه این عناصر تشکیل شده باشد. طراحی لوگو باید یک استراتژیک برای  شناخته شدن برند ها در بازار باشد.

هویت بصری

دقیقا مانند هویت شخصیت هر فرد، که او را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم شخصیتی از کسب و کارتان است و برندتان را از هر شرکت دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد.

طراحی ست اداری

اقلام چاپی مورد استفاده در یک مجموعه را ست اداری می گویند که شامل سربرگ، کارت های ویزیت، پاکت های پستی، برگه های یادداشت و غیره است که طبق رنگ های سازمانی و طراحی گرافیکی مختص به هر شرکت چاپ و تولید می شوند.

ست اداری