چاپیون، تولید کننده سررسید، سالنامه و ساخت جعبه های مقوایی، هاردباکس

ست اداری

چاپ ست اداری

ست اداری در واقع به اقلام چاپی مورد استفاده در یک مجموعه میگویند که شامل سربرگ، کارت های ویزیت، پاکت های پستی، برگه های یادداشت و غیره است که طبق رنگ های سازمانی و طراحی گرافیکی مختص به هر شرکت چاپ و تولید می شوند. قطعا چاپ ست اداری جذاب و زیبا می تواند همواره نماینده شما در نزد همکاران و دوستان شما باشد که قطعا تجربه ما نشان داده در پرستیژ و عظمت یک شرکت در نزد یک غریبه می تواند تاثیر گذار باشد. 

سربرگ

چاپ سربرگ

برگه ای است که در سایز های A4 و A5 ارائه می شود و برای انجام امور نامه نگاری ادارات و موسسات یا اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی سربرگ معمولا آرم، لوگو و عنوان، آدرس، تلفن و اطلاعات تماس، عناوین مانند ،تاریخ، شماره و پیوست چاپ می شوند. همچنین عناصر بصری تزئینی دیگر. بطور معمول محل قرارگیری آرم و عنوان در بالای سربرگ پیش بینی می شود، این مورد به ویژه در سربرگ های ادارات دولتی بعنوان یک اصل رعایت می شود. اگر چه در سایر موارد طراح می تواند با توجه به روحیه و محدوده ی فعالیت سفارش دهنده، مکان دیگری برای قرار گرفتن آرم و عنوان را انتخاب نماید.

پاکت های پستی

پاکت نامه

پاکت یکی از اقلام ست های اداری است که برای قرار دادن مدارک، اسناد و اشیاء مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و با توجه به طراحی، کاربرد آنها نیز تغییر می‌کند. به عنوان مثال، برخی از این پاکت نامه‌ها به عنوان بسته پستی مورد استفاده قرار می‌گیرند، برخی با داشتن لایه‌های پوششی ضخیم برای حمل اشیا استفاده می‌شوند، و برخی دیگر به عنوان کاور کارت ها استفاده می‌شوند.

پاکت ها بنا به نیاز میتوانند در سایز های مختلفت تولید شوند . معمول ترین نوع پاکت همان پاکت های نامه هستند که ما بیشتر با آنها سر و کار داریم . به دلیل این که در زمان گذشته این سایز پاکت تولید می شده و سپس با ماشین های ملخی بر روی آنها چاپ انجام میدادند به این سایز پاکت ملخی نیز می گویند.

پاکت ها در سایز های دیگری مانند پاکت های A4 و A5 ، یا سایز های دیگر نیز تولید می شوند. که هر شخص یا مجموعه بنا به نیازی که دارد آنها را سفارش می دهد .

جنس پاکت های نامه معمولا از کاغذ تحریر است که در گرماژ مختلف چاپ و پاکتسازی می گردد . اما در صورتی که بخواهید پاکت فانتزی تر یا مرغوب تری داشته باشید می توانید از کاغذ های گلاسه، کتان، کرافت یا جنس های دیگری برای ساخت پاکت تان استفاده کنید.

ما فایل قالب لایه باز با فرمت CDR کرل درایو را برای شما زیر این پست قرار داده ایم  برای دانلود کلیک کنید.

دانلود قالب پاکت

کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت ها از دیگر اقلام ست های اداری هستند که ما برای برقراری ارتباط و شناساندن خود و شرکتمان و کمپانی خود به دیگران برای ایجاد روابط متقابل از آن استفاده میکنیم. طراحی کارت ویزیت اگر به خوبی انجام شود میتواند تاثیرات شگفتی روی کسب و کار ما داشته باشد باشد. به همین خاطر مدیران شرکت ها و موسسات یکی از اصول اولیه مارکتینگ خود را با چاپ کارت ویزیت شروع می کنند. این مدیران می دانند که هر چقدر کارت ویزیت حرفه ای تر چاپ شده باشد می تواند معرفی شرکت را برای آنها راحت و راحت تر کند.

با اینکه هنوز در این بازار که تکنولوژی در همه زندگی ما رسوخ کرده و باید اطلاعات افراد در مورد اهمیت کارت ویزیت ها بیشتر شده باشد ولی هنوز دیده میشود که بسیاری از طرح های آماده و بی مفهوم برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده می کنند که در بیشتر مواقع این کارت ویزیت کمکی به این شرکت در امر مارکتینگ نمیکند و باعث بی اعتمادی مشتریان به این شرکت هم خواهد شد. پیشنهاد می کنیم برای طراحی کارت ویزیت خود از تیمی متخصص و با تجربه کمک بگیرید .

ست اداری اختصاصی شرکت پنتر

ست اداری اختصاصی

ست اداری

شامل :

سربرگ A4 

سربرگ A5

پاکت ملخی

کارت ویزیت

برگه های یادداشت A6

کاغذ مصرفی تحریر 80 گرم

چاپ دو رنگ ساختگی

5/5