چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی مقوایی ، کرافت و پارچه ای یکی از پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی به حساب می آیند که علاوه بر اینکه وظیفه معرفی برند شما به مشتریان را دارند، کاربردهای فراوانی نیز در زندگی روزمره آنها دارند و نقش پررنگی را در حمل کلا های خرد ایفا می کنند. در بازار چاپ و تبلیغات سه نوع کیسه تبلیغاتی را به عنوان ساک دستی می شناسند.

نوع اول همان ساک  های رایج و متداول هست که از کاغذ گلاسه با روکش های متفاوت سلفون و یووی تهیه می شوند و نوع دیگر ساک کرافت می باشد که از کاغذ کرافت تهیه و تولید می شود. و نوع آخر ساک  های پارچه ای هستند که از جنس پارچه و دوخت تولید می شوند 

ساک دستی مقوایی

با ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید

مقوای گلاسه کاغذی سفید رنگ با قابلیت جذب جوهر یک نواخت است و به دلیل خواص بی نظیر خود در صنعت چاپ و تبلیغات کاربردهای زیادی دارد.  چاپ اُفست یکی از موارد مرتبط با کاغذ های گلاسه است. در این چاپ شما هیچ محدودیتی در رنگ و طرح ندارید و هرگونه طرح و هر تعداد رنگ قابلیت چاپ دارد. مقوای گلاسه بهترین نوع کاغذ می باشد و بدلیل سطح صاف و صیقلی خود چاپ بصورت کاملا یکنواخت روی آن می نشیند.

 گرماژ کاغذ مورد استفاده در چاپ و ساخت وابسته به وزن کالایی است که در این ساک دستی قرار می گیرد . گرماژ مورد استفاده در ساخت ساک های دستی ۳۰۰،۲۵۰،۲۰۰،۱۷۰ است. 

ساک دستی کرافت

با ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید

کرافت نوعی کاغذ قهوه ای است که از خمیر چوب تهیه می شود. از کاغذ کرافت در صنایع بسته بندی استفاده می شود. کاغذ کرافت از نظر مقاومت ماده ای مقاوم و قوی به حساب می آید. کرافت به شکل عام قهوه ای رنگ است اما در صورت نیاز در طی مراحل ساخت کاغذ می شود آن را به رنگ سفید در آورد. قابلیت چاپ افست و چاپ سیلک بر روی کاغذ کرافت وجود دارد. ساک دستی های تولید شده از این نوع کاغذ احساسی خوشایند و نوستالژی  دارند و میتوانند خاطره ای خوش از شما و برندتان در ذهن مخاطبان ایجاد نماید.

ین کاغذ دارای لیگنین پایینتری نسبت به کاغذهای دیگر است. لینگین کمتر باعث مقاومت مکانیکی بیشتری در کاغذ می‌شود زیرا طبیعت لینگین باعث اختلال در پیوندهای هیدروژنی بین سلولز می‌شود. روشهای مکانیکی در مقایسه با فرایند کرافت بیشتر لینگین را در فیبر باقی می‌گذارند در حالیکه در فرایند کرافت بیشتر لینگین از آن خارج می‌شود.

تفاوت ساک دستی های مقوایی و ساک  دستی کاغذی در چیست؟

 

ساک دستی های کاغذی یکی از پر طرفداران ترین انواع شاپینگ بگ یا همان ساک دستی به شمار می آیند که به واسطه ویژگی های فراوانی که دارند توانسته اند جایگاه مناسبی نزد مصرف کنندگان و تولید کنندگان این صنعت پیدا کنند.

 در صنایع مختلف و کسب و کار های گوناگونی استفاده از انواع مختلف این ساک دستی ها وجود دارد اما آنچه که باید مد نظر قرار داده شود این است که باید بر اساس نیاز های مشتریان انتخاب شود. 

در میان ساکهای کاغذی انواع مختلفی وجود دارد که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال استفاده از ساک دستی های کرافت و همچنین ساک  های مقوایی از جمله پر مصرف ترین ساک های دستی هستند. اما انتخاب هر یک از این انواع ساک های دستی چگونه صورت می گیرد و این دو نوع چه تفاوت ها و شباهت هایی با هم دارند موضوعی است که قصد داریم اندکی درباره آن صحبت کنیم.

ساک دستی پاچه ای

یکی از تفاوت های اصلی ساک دستی پارچه ای با انواع دیگر آن در این است که ساک های دستی پارچه ای تا مدت زیادی ظاهر و فرم خود را حفظ میکند و تغییر شکل نمی دهد. و همچنین ساک دستی های پارچه ای سوزنی از لحاظ هزینه برای تبلیغات بسیار به صرفه تر از ساک دستی های مقوایی است . گرماژ مثل ۵۰ گرم، ۶۰ گرم و ۹۰ گرم که در هنگام خرید ساک های دستی پارچه ای با آن مواجه می شوید در اصل میزان وزن پارچه در یک متر مربع آن است. البته پارچه های سوزنی در تنوع بالایی از ۱۵ گرم در متر مربع تا ۱۱۰ گرم در متر مربع تولید می شوند.

اطلاعات تماس:

  +98 921 0052915

 +98 21 26146210

  info [AT] chapioon.com