چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی مقوایی ، کرافت و پارچه ای یکی از پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی به حساب می آیند که علاوه بر اینکه وظیفه معرفی برند شما به مشتریان را دارند، کاربردهای فراوانی نیز در زندگی روزمره آنها دارند و نقش پررنگی را در حمل کلا های خرد ایفا می کنند. در بازار چاپ و تبلیغات سه نوع کیسه تبلیغاتی را به عنوان ساک دستی می شناسند. نوع اول همان ساک دستی های رایج و متداول هست که از کاغذ گلاسه با روکش های متفاوت سلفون و یووی تهیه می شوند و نوع دیگر ساک دستی کرافت می باشد که از کاغذ کرافت تهیه و تولید می شود. و نوع آخر ساک دستی های پاچه ای هستند که از جنس پارچه و دوخت تولید می شوند .

ساک دستی مقوایی

با ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید

مقوای گلاسه کاغذی سفید رنگ با قابلیت جذب جوهر یک نواخت است و به دلیل خواص بی نظیر خود در صنعت چاپ و تبلیغات کاربردهای زیادی دارد.  چاپ اُفست یکی از موارد مرتبط با کاغذ های گلاسه است. در این چاپ شما هیچ محدودیتی در رنگ و طرح ندارید و هرگونه طرح و هر تعداد رنگ قابلیت چاپ دارد. مقوای گلاسه بهترین نوع کاغذ می باشد و بدلیل سطح صاف و صیقلی خود چاپ بصورت کاملا یکنواخت روی آن می نشیند. گرماژ کاغذ مورد استفاده در چاپ و ساخت ساک دستی وابسته به وزن کالایی است که در این ساک دستی قرار می گیرد . گرماژ مورد استفاده در ساخت ساک های دستی ۳۰۰،۲۵۰،۲۰۰،۱۷۰ است .

ساک دستی کرافت

با ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید

کرافت نوعی کاغذ قهوه ای است که از خمیر چوب تهیه می شود. از کاغذ کرافت در صنایع بسته بندی استفاده می شود. کاغذ کرافت از نظر مقاومت ماده ای مقاوم و قوی به حساب می آید. کرافت به شکل عام قهوه ای رنگ است اما در صورت نیاز در طی مراحل ساخت کاغذ می شود آن را به رنگ سفید در آورد. قابلیت چاپ افست و چاپ سیلک بر روی کاغذ کرافت وجود دارد. ساک دستی های تولید شده از این نوع کاغذ احساسی خوشایند و نوستالژی  دارند و میتوانند خاطره ای خوش از شما و برندتان در ذهن مخاطبان ایجاد نماید.

ساک دستی پاچه ای

یکی از تفاوت های اصلی ساک دستی پارچه ای با انواع دیگر آن در این است که ساک های دستی پارچه ای تا مدت زیادی ظاهر و فرم خود را حفظ میکند و تغییر شکل نمی دهد. و همچنین ساک دستی های پارچه ای سوزنی از لحاظ هزینه برای تبلیغات بسیار به صرفه تر از ساک دستی های مقوایی است . گرماژ مثل ۵۰ گرم، ۶۰ گرم و ۹۰ گرم که در هنگام خرید ساک های دستی پارچه ای با آن مواجه می شوید در اصل میزان وزن پارچه در یک متر مربع آن است. البته پارچه های سوزنی در تنوع بالایی از ۱۵ گرم در متر مربع تا ۱۱۰ گرم در متر مربع تولید می شوند.

اطلاعات تماس:

  +۹۸ ۹۱۲ ۶۲۷ ۸۳۹۰

 +۹۸ ۹۲۱۰۰۵۲۹۱۵

  info [AT] chapioon.com