چاپیون، تولید کننده سررسید، سالنامه و ساخت جعبه های مقوایی، هاردباکس

ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی مقوایی ، کرافت و پارچه ای یکی از پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی به حساب می آیند که علاوه بر اینکه وظیفه معرفی برند شما به مشتریان را دارند، کاربردهای فراوانی نیز در زندگی روزمره آنها دارند و نقش پررنگی را در حمل کلا های خرد ایفا می کنند. در بازار چاپ و تبلیغات سه نوع کیسه تبلیغاتی را به عنوان ساک دستی می شناسند.

نوع اول همان ساک  های رایج و متداول هست که از کاغذ گلاسه با روکش های متفاوت سلفون و یووی تهیه می شوند و نوع دیگر ساک کرافت می باشد که از کاغذ کرافت تهیه و تولید می شود. و نوع آخر ساک  های پارچه ای هستند که از جنس پارچه و دوخت تولید می شوند 

ساک دستی مقوایی

با ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید

مقوای گلاسه کاغذی سفید رنگ با قابلیت جذب جوهر یک نواخت است و به دلیل خواص بی نظیر خود در صنعت چاپ و تبلیغات کاربردهای زیادی دارد.  چاپ اُفست یکی از موارد مرتبط با کاغذ های گلاسه است. در این چاپ شما هیچ محدودیتی در رنگ و طرح ندارید و هرگونه طرح و هر تعداد رنگ قابلیت چاپ دارد. مقوای گلاسه بهترین نوع کاغذ می باشد و بدلیل سطح صاف و صیقلی خود چاپ بصورت کاملا یکنواخت روی آن می نشیند.

 گرماژ کاغذ مورد استفاده در چاپ و ساخت وابسته به وزن کالایی است که در این ساک دستی قرار می گیرد . گرماژ مورد استفاده در ساخت ساک های دستی ۳۰۰،۲۵۰،۲۰۰،۱۷۰ است. 

ساک دستی کرافت

با ما تماس بگیرید

اینجا کلیک کنید

کرافت نوعی کاغذ قهوه ای است که از خمیر چوب تهیه می شود. از کاغذ کرافت در صنایع بسته بندی استفاده می شود. کاغذ کرافت از نظر مقاومت ماده ای مقاوم و قوی به حساب می آید. کرافت به شکل عام قهوه ای رنگ است اما در صورت نیاز در طی مراحل ساخت کاغذ می شود آن را به رنگ سفید در آورد. قابلیت چاپ افست و چاپ سیلک بر روی کاغذ کرافت وجود دارد. ساک دستی های تولید شده از این نوع کاغذ احساسی خوشایند و نوستالژی  دارند و میتوانند خاطره ای خوش از شما و برندتان در ذهن مخاطبان ایجاد نماید.

ین کاغذ دارای لیگنین پایینتری نسبت به کاغذهای دیگر است. لینگین کمتر باعث مقاومت مکانیکی بیشتری در کاغذ می‌شود زیرا طبیعت لینگین باعث اختلال در پیوندهای هیدروژنی بین سلولز می‌شود. روشهای مکانیکی در مقایسه با فرایند کرافت بیشتر لینگین را در فیبر باقی می‌گذارند در حالیکه در فرایند کرافت بیشتر لینگین از آن خارج می‌شود.

پاکت کرافت

پاکت کرافت کاغذی از همان کاغذ کرافت معمولی ساخته می شوند. این پاکت ها مواد شیمیایی خطرناک ندارند ، هیچگونه رنگ افزودنی ندارند ، طعم و عطر خاصی ندارند ، سازگار با محیط زیست هستند و آلودگی ایجاد نمی ‌کنند. پاکت کاغذی کرافت در دو رنگ سفید و قهوه ای در بازار عرضه می شود. می توان روی این پاکت ها یک لایه ی پروپلینی قرار داد تا مقاومتشان بالاتر برود یا می توان بر اساس نیاز های خریدار پاکت ها ی کرافت را به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

  1. 1 الی 6 لایه
  2. پاکت های کرافت کوچک و بزرگ و متوسط
  3. پنجره دار
  4. دسته دار
  5. پاکت کرافت داخل لمینیت
  6. پاکت کرافت بغل پنجره دار ایستاده (پاکت بغل شفاف)
  7. پاکت کرافت کاست دار
  8. پاکت دسته پانچی
  9. پاکت های زیپ دار
  10. پاکت زیپ دار ایستاده

پاکت های کرافت برای بسته بندی مواد خام مثل خشکبار و آجیل – مواد غذایی – مواد دارویی – کادوها – به عنوان کیسه در سوپرمارکت ها – شیرینی پزی ها و انواع فروشگاه‌های دیگر به کار برده می شوند. اگر دنبال جواب این سوال «از کجا پاکت کرافت بخرم؟» هستید می توانید برای از طریق سایت چاپیون اقدام به ثبت سفارش نمایید که کار تولید و پخش پاکت کاهی و کرافت، پاکت کاهی کادو و چاپ بسته بندی کرافت را انجام می دهد.

انواع پاکت کرافت

پاکت کرافت ساده (بدون دسته): قسمت بالایی این نوع پاکت های کاغذی کاهی آن ها زیپ ندارد و باز است. این پاکت ها در ابعاد بسیار متنوعی تولید می شوند.

پاکت کاغذی بسته بندی

این پاکت های بسته بندی کاغذی برای بسته بندی انواع آجیل و خشکبار، میوه، شیرینی، حبوبات و بسیاری از مواد غذایی دیگر استفاده می شوند.

پاکت کرافت بغل پنجره دار ایستاده (پاکت بغل شفاف): این مدل از پاکت ها امکان تولید هم به صورت پاکت عمومی و هم پاکت سفارشی و اختصاصی را دارند و جهت بسته بندی انواع قهوه، چای، خشکبار و حبوبات مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین هدف از بسته بندی با استفاده از پاکت های بغل کاست شفاف امکان مشاهده محتویات داخل آن است که باعث اطمینان خاطر مشتریان محصول شما خواهد شد.

پاکت کرافت پنجره دار ایستاده: این نوع پاکتهای کرافت پنجره دار به‌صورت زیپ دار ایستاده، ته کلاست، بغل کاست، پنجره دایره ای، متالایز و… مورداستفاده قرار می‌گیرند، این پاکت کاغذی مناسب بسته بندی خشکبار، حبوبات، آجیل، چای، قهوه و دیگر مواد خشک است. شرکت چاپیون چاپ تولید و چاپ پاکت کرافت پنجره دار را به‌صورت عمده انجام می‌دهد و سفارش ها را به تهران، کرج، مشهد، اصفهان، مازندران و دیگر نقاط ایران ارسال می‌کند.

پاکت کرافت داخل لمینیت: این پاکت کاغذی یک بسته بندی ضد آب است که با داشتن یک لایه محافظ لمینیت شده از ورود یا خروج آب و روغن جلوگیری می کند. پاکتهای لمینت شده مناسب بسته بندی خشکبار و مواد غذایی هستند.

پاکت کرافت دسته دار (دسته پانچی): این نوع پاکت های کاهی کاغذی به ‌عنوان ساک دستی کاغذی و همچنین برای تبلیغات مورداستفاده قرار می‌گیرند.

ساک دستی کرافت: این ساک دستی کاغذی که با کاغذ کرافت تولید می شود دسته بند دار دارد که این محصول را انتخاب مناسبی برای کیسه خرید، پاکت کادویی، شاپینگ بگ، ساک تبلیغاتی و… می کند. ساک دستی کرافت آماده بسیار با کیفیت و مقاوم است و به صورت کیلویی به فروش می رسد. همچنین سفارش عمده این محصول در ابعاد مختلف و با چاپ اختصاصی امکان پذیر است.

خرید پاکت کرافت

شما می توانید بر اساس نیاز خود اقدام به خرید انواع پاکت کرافت ساده، پاکت کرافت زیپ دار، پاکت کاغذی پنجره ای، پاکت بغل کاست، پاکت بغل شفاف پنجره دار، همچنین پاکت های کرافت کاغذی دسته دار (دسته پانچی) و بدون دسته نمایید.

سفارش چاپ پاکت کرافت

اگر شما نیاز به خرید عمده ی پاکت کرافت ، پاکت کاغذی کیلویی ، پاکت کاغذی خام و پاکت بسته بندی دارید می توانید بر اساس نیاز خود بهترین‌ها را از لیست محصولات ما انتخاب کنید و چنانچه نیاز به چاپ بسته بندی کرافت دارید می توانید برای سفارش و مطلع شدن از شرایط و قیمت‌های آن و همچنین برای سفارش چاپ انواع ساک دستی کاغذی، ساک تبلیغاتی، پاکت فانتزی، پاکت هدیه، پاکت کرافت دسته دار، پاکت پنجره دار، پاکت زیپ دار، پاکت کرافت آماده ، پاکت کرافت ایستاده، کیسه کرافت، سفارش های خاص و طراحی و چاپ پاکت های کرافت بزرگ و کوچک می توانید با چاپیون چاپ تماس بگیرید.مجموعه ما از جدیدترین تکنولوژی و بهترین دستگاه چاپ روی کرافت برای تولید طرح های اختصاصی استفاده می کند.

پاکت کرافت زیپ دار: این نوع پاکت های ایستاده یک زیپ کیپ در قسمت بالایشان دارند که اجازه ی باز و بسته کردن راحت بسته بندی را به مصرف کننده می‌دهد و از تماس مستقیم خشکبار، آجیل، حبوبات و… با هوا و رطوبت جلوگیری می‌کند. پاکت کاغذی زیپدار به‌صورت پلاستیکی، پنجره دار، متالایز، چاپ شده و… به فروش می‌رسد.

ساک دستی پاچه ای

یکی از تفاوت های اصلی ساک دستی پارچه ای با انواع دیگر آن در این است که ساک های دستی پارچه ای تا مدت زیادی ظاهر و فرم خود را حفظ میکند و تغییر شکل نمی دهد. و همچنین ساک دستی های پارچه ای سوزنی از لحاظ هزینه برای تبلیغات بسیار به صرفه تر از ساک دستی های مقوایی است . گرماژ مثل ۵۰ گرم، ۶۰ گرم و ۹۰ گرم که در هنگام خرید ساک های دستی پارچه ای با آن مواجه می شوید در اصل میزان وزن پارچه در یک متر مربع آن است. البته پارچه های سوزنی در تنوع بالایی از ۱۵ گرم در متر مربع تا ۱۱۰ گرم در متر مربع تولید می شوند.

ساک دستی نایلونی

اطلاعات تماس:

  +98921 0052915

 +982126146210

  info[AT]chapioon.com