چاپیون ، پیشرو در صنعت چاپ و تبلیغات

درباره ما

چاپیون

شرکت خدمات چاپی چاپیون

تیم چاپیون با هدف انجام امور چاپی متقاضیان کشور از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده.

چاپیون متشکل از افراد متخصص در زمینه چاپ و همچنین در امور آی تی می باشد. اجماع این دومورد باعث رضایت بیشتر مشتریان به جهت پیگیری کارهای چاپی خود از طریق اینترنت و سفارش آنلاین و راحت شده.

در دنیایی که اکثر افراد از طریق مجازی و اینترنت به امور خود می پردازند و حتی دولت ها به سمت دولت الکترونیک شدن پیش میروند راه اندازی سامانه ای برای ارائه خدمات اینترنتی در موضوع چاپ در کشور احساس می شود.

همچنین محصولات چاپ باید به دست افراد متخصص و کارشناس چاپ انجام گیرد و مشتریان همه انتظار بهترین کیفیت با قیمتی مناسب در کمترین زمان ممکن را دارند مخصوصا در زمینه چاپ سررسید و سالنامه.

چاپیون در جهت مرتفع کردن این موارد همواره تلاش میکند.

شرکت چاپیون متشکل از گروهی جوان با انگیزه می باشد. که هر یک در حیطه تخصصی خود دارای ایده و نو آوری می باشند. تیم چاپیون همواره در تلاش برای پیشرفت و گسترش دایره اطلاعاتی در ضمینه تخصصی خود می باشد.
گروه ما با بهره مندی از دانش روز در تلاش است که رضایت مشتریان را افزایش دهند چون ما بر این باوریم که مانایی و ارتقا در زمینه کاری میسر نمیگردد مگر بوسیله رضایت مشتریان و اینکه مشتریان درآینده هم مارا به جهت انجام کارهای چاپیشان انتخاب کنند.

احترام به مشتری و بطور کلی مشتری مداری از اصول پایه ای چاپیون می باشد و ما همواره در کنار مشتریانمان هستیم.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

از اهداف مهم ما ارتقاء سطح سفارش دهی خدمات چاپی از طریق آنلاین می باشد. بدین منظور در سدد پیاده سازی و برنامه نویسی اپلیکیشن چاپیون هستیم و در نظر داریم با توسعه این اپلیکیشن امکانی را فراهم آوریم که تمامی نیاز مشتریان عزیز اعم از استعلام قیمت، سفارش آنلاین، پیگیری سفارشات انجام شده و نمایش تمام خدمات چاپی جهت سفارش را براورده سازد.
با پیاده سازی این موضوع علاوه بر وب سایت این امکان وجود دارد که مشتریان از طریق اپلیکیشن همواره در جریان وضعیت مراحل انجام سفارش خود باشند.

 

در پایان باید بگوییم به معنای واقعی ما در تلاش برای بهترین شدن هستیم.

 

 

با تشکر
مدیریت چاپیون

مقالات درباره ما

تولید جعبه ماسک

تولید جعبه ماسک

تولید جعبه ماسک
این روزها با پیدا شدن سر و کله ویروس کرونا به زندگی ما، مردم در این مدت به سلامت خود اهمیت بیشتری می‌دهند. ماسک جراحی یا ماسک سه لایه یک محافظ در برابر ذرات معلق ...
راه اندازی شبکه چاپیون

راه اندازی شبکه چاپیون

شبکه چاپیون در این قسمت میتوانید از برنامه های شبکه چاپیون دیدن فرمایید. ما تلاش میکنیم با تولید برنامه های سرگرم کننده علاوه بر اینکه برای شما عزیزان سرگرمی و اوقات خوشی را فراهم آوریم، شما را با صنعت چاپ ...
فیلم محصولات هاردباکس چاپیون

فیلم محصولات هاردباکس چاپیون

تولیدات هارد باکس در این فیلم برخی از محصولات هاردباکس چاپیون را مشاهده می فرمایید. ما در تلاشیم بهترین استانداردها در تولید هاردباکس را رعایت نماییم. زیرا معتقدیم ایرانی شایسته بهترین هاست. موزیک:سلام از فریدون آسرایی ...